Ubytování

Jediné ubytování přímo v centru překrásného prostředí Babiččina údolí. Nabízíme sedm pokojů se sociálním zařízením. Všechny pokoje jsou plně vybaveny tak, aby váš pobyt v Babiččině údolí byl co nejpříjemnější.

Ve všech pokojích, stejně jako v ostatních prostorách penzionu je přísný zákaz kouření a to včetně všech elektronických napodobenin cigaret. V případě porušení bude účtován poplatek 2000,- za vyčištění prostor a hostovi bude ukončeno ubytování bez nároku na vrácení peněz.

Mimo hlavní sezónu, tedy v období od 1. 10. do 30. 4., je možno rezervovat pouze ubytování bez snídaní a jsou omezeny některé služby, proto je v tomto období ubytování zvýhodněno 15% slevou. Tato se odečítá při objednávce z ceny ceníkové.

 

V případě potřeby může být před vaším příjezdem penzionem změněn pokoj za jiný, stejně vybavený, ve stejné ceně ale například v jiném patře a to bez předchozího upozornění hosta. Pokud trváte na určitém typu pokoje (například pokoj v přízemí z důvodů horší pohyblivosti), uveďte toto prosím do objednávky, případně sdělte mailem.
Vaše pejsky rádi ubytujeme, ale pouze v pokojích v přízemí, tedy pokojích číslo 1 a 2 a to pouze po předchozí mailové domluvě a odsouhlasení ze strany penzionu. Pokud přijedete s pejskem bez předchozí domluvy, tento u nás bohužel ubytován nebude. Rezervace na ubytování s pejsky je možné dělat pouze mailem, nikoliv přes jakékoliv rezervační systémy.